Hakkımızda

diniyayinlar.com  2001 yılında dini yayıncılık sektörüne yeni bir hizmet anlayışı ve kalitesi kazandırma amacı ile kurulmuş ve bugün alanının en önde gelen kuruluşu olmuştur.

· Dini yayıncılığın özel bir ilgi gerektirdiğinin bilinci ile çalışmalarını sürdüren diniyayinlar.com, sunduğu eserler ile halkımızın takdirini kazanmıştır. Kuran-ı Kerimler, Mealler, Hatim Cüzleri, Yasin-i Şerifler, Cevşen-i Kebirler, Elif-Ba Cüzleri ve Mevlid-i Şerif gibi eserlerimiz hem baskı kalitesi ve kullanım çeşitliliği,hem de yazımındaki akıcılık ve sadeliği ile diniyayinlar.com markasına özel bir profesyonelliğin ürünüdür. Ayrıca sahip olduğu dağıtım kanalı ile ürünlerini Türkiye'nin dört bir tarafındaki kitapevlerine ulaştırabilmektedir.

· Dini Yayıncılık alanında elde ettiği tecrübeleri payaşmaya devam edecek olan diniyayinlar.com, hizmet anlayışını ve kalitesini artırmayı sürdürecektir..

Misyonumuz

· Müşteri taleplerini karşılamak, zamanında teslim ettiğimiz kaliteli ürünlerimiz ve güvenilir hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamak, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artıtmaktır.

Vizyonumuz

· Verdiğimiz tüm hizmetlerde toplumumuzun değerleri ile örtüşen, ürettiğimiz eserlerin toplumdaki seçiciliğini ve değerini bilerek bu değeri artırmak için profesyonel yönetim anlayışını benimseyen Türkiye'nin en seçkin ve lider dini yayın kurumu olmaktır.

 

www.diniyayinlar.com © 2019
Bu E-ticaret sitesi bir eticaretci.com projesidir.