Teslimat Bilgileri

Online Sipariş

İnterner sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Siparişiniz 48 saat içerisinde paketlenerek ilk mesai gününde kargoya verilecektir. Üyeliğiniz aracılığı ile siparişinizin durum değişikliklerini ve kargo takibini online olarak yapabilirsiniz.
 

Telefonda Sipariş

Beğendiğiniz ürünün ürün kodunu ve detaylarını not almış bir şekilde 0212 640 1 225 numaralı telefondan uzman çağrı merkezi yetkililerimiz ile birlikte siparişinizi oluşturabilirsiniz. Siparişinizi oluşturduktan sonra lütfen sipariş numaranızı isteyiniz ve not ediniz. Daha sonra kargo takibi yapabilmeniz için size gerekli olacaktır. 
 

Ekstra Ücret & KDV

Ürünlerimizin tamamının fiyatlarına KDV dahildir. 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz olup 100TL altında tüm Türkiye'ye gönderim bedeli 5 TLdir. 

 

Ödeme Yöntemleri Hakkında

Kredi Kartı:  Kredi kartı bilgileriniz SSL sertifikalı Sanal Pos Sistemi ile birlikte güvenilir bir şekilde doğrudan banka veritabanına girilmektedir, bankadan başka kimse tarafından görülemez. 

Havale: İnternet bankacılığı kullanıyorsanız kendi hesabınızdan EFT/HAVALE olarak para transferi yapabilir ya da herhangi bir banka hesabınız yoksa en yakın Garanti Bankası ATMsinden Kartsız işlemler menüsünü takip ederek ödemenizi yapabilirsiniz. 

Kapıda Ödeme: Siparişinizin ödemesini kargo firmasına yaptığınız ödeme tipine genel olarak Kapıda Ödeme denmektedir. Bu hizmeti sunan kargo firmaları standart kargo bedeli haricinde, para transferine aracılık ettiği işlem için tahsilat hizmet bedeli adı alında ayrıca 5TL masraf almaktadırlar. Bu tutarı ödememek için Kredi kartı, Paypal ya da Banka Havalesi ödeme yöntemlerini seçmenizi öneririz. 

 

www.diniyayinlar.com © 2019
Bu E-ticaret sitesi bir eticaretci.com projesidir.